Zamknięty

Integracja Wordpress z amerkańskimi portalami ogłoszeniowymi

Zlecę integrację strony Wordpress z 3 amerykańskimi portalami aukcyjnymi. Poza Ebay, chodzi również o dwa inne, które nie posiadają API.

Efektem integracji musi być to, że na stronę będą automatycznie dodawane ogłoszenia z wybranych kategorii 3 portali (to strona firmy zajmujacej się importem z USA). Chodzi dokładnie o jedną kategorię, na każdym portalu. Najlepiej aby ogłoszenia pojawiały się na stronie od razu po emisji na portalu ogłoszeniowym, ale może to być też ściągane na przykład co godzinę.

Na stronie powiiny pojawić się wszystkie szczegóły ogłoszenia (numer aukcji, czas zakończenia, nazwa, model, aktualna cena itd).

Poza tym konieczny będzie formularz wyszukiwania, który pozwalał będzie selekjonować ogłoszenia widoczne na stronie.

Nie ma znaczenia czy będzię to wszystko oparte o ściągniętą wtyczkę czy samodzielnie napisany skrypt. Ma to po prostu działać.

Umiejętności: WordPress

Zobacz więcej: wordpress z, wordpress a to z, usa wordpress, og&e, ebay o

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #10192433

1 freelancer złożył ofertę na kwotę zł315 do tego projektu

einnovention

Hi! While reading your project description, It’s proud to say that I can demonstrate my professionalism on the highest level. I am ready to assist you day and night, 24/7. Your queries/questions will be answered pr Więcej

zł315 PLN w ciągu 1 dnia
(26 Oceny)
4.7
nSolutionsPL

Witam serdecznie. Chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Przybliżony czas realizacji to 3 dni robocze. Zapraszam do współpracy.

zł866 PLN w ciągu 5 dni
(15 Oceny)
3.8