Zamknięty

WordPress deweloperzy poszukiwani do współpracy B2B

Kogo szukamy? Małego dev studia które:

- Specjalizuje się wyłącznie/głównie w WordPress.

- Ma na pokładzie full stack dev, którzy czują się zarówno dobrze w cięciu PSD do RWD html5 opartego o Bootstrap, jak również poradzą sobie z pisaniem dedykowanych wtyczek do WP w PHP, czy też budowania komunikacji pomiędzy portalami w osobnych domenach poprzez WP REST API.

- Ma na pokładzie testerów, którzy nie tylko testują manualnie i piszą test case'y, ale potrafią przygotować scenariusze akceptacyjne w BDD (Gherkin) pod automatyzację testów w Codeception/Behat.

- Idealnie pracuje w Scrum w formule team leasingu, gdzie PO jest po naszej stronie.

- Poza rozliczeniem prac związanych z rozwojem/modyfikacją funkcjonalności, oferuje w cenie serwis ze zdefiniowanym SLA dla obsługi i naprawy błędów (które nie są modyfikacjami) wykrytych na środowisku UAT/Produkcji.

- Może pochwalić się portfolio i referencjami dla prac spójnych z wymienionymi wyżej technologiami.

O nas:

- "Co nieco wiemy o Agile" ;-)

- Jesteśmy świadomi wielu aspektów rozwoju oprogramowania opartego o WordPress oraz praktyk inżynierskich.

- Jesteśmy otwarci na współpracę Time&Material dla rozwoju/modyfikacji nowych funkcjonalności - o ile zespół jest doświadczony w szacowaniu złożoności pracy, potrafi mierzyć swoją efektywność dostarczania i transparentnie pokazuje nad czym na bieżąco pracuje.

- Jesteśmy otwarci na współpracę w pełni zdalną.

Kogo NIE szukamy:

- Agencji interaktywnej która robi "wszystko" w internetach.

- Firmy która będzie nas przekonywała że mogą napisać CMSa od zera lub są ekspertami od innej technologii/platformy.

Wydaje Wam się że Wasza ekipa w dużej mierze pasuje do naszych wymagań? Jesteście zainteresowani i chcielibyście pogadać? Zapraszam do kontaktu.

Umiejętności: WordPress, HTML, PHP, CSS, PSD do HTML

Zobacz więcej: b2b plugin wordpress, b2b wordpress, templates wordpress b2b, wordpress b2b messaging system, freestuff co uk designer wordpress, payfast co za wordpress, wordpress b2b site, wordpress b2b templaste, wordpress developer oferty pracy pozna, freelance łódź łódzkie oferty pracy, oferty pracy grafika i web design łódzkie, oferty pracy grafika i web design łódź, oferty pracy grafika i web design śląskie, oferty pracy grafika i web design śródmieście, oferty pracy programiści informatyka i internet, łódź łódzkie oferty pracy grafika i web design, współpracy

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warszawa, Poland

Numer ID Projektu: #24016824

4 freelancerów przeciętnie składa ofertę za €13/godz. do tego projektu

kishanlalyadav

Witaj Czuję się w 100% pewny, że wykonam tę pracę i zapewnię ci czysty produkt. Jestem gotowy, aby rozpocząć Twój projekt. Jestem pewien, że dostarczę Ci wspaniały wynik, jeśli będziemy mogli współpracować. Mam nadzi Więcej

€20 EUR / godzina
(414 Oceny)
7.2
rainstreamweb

Hello, I have 9 Years of experience as a Full-stack developer. I can quickly start to work on your project. Let's connect and discuss more on your requirements. Please review some of the WordPress work references Więcej

€13 EUR / godzina
(54 Oceny)
6.7
solutionshop2010

Bardzo ciekawy projekt i chętnie podejmę się jego realizacji. Mogę zaoferować najniższą kwotę oraz najwyższą jakość produktu a także wsparcie techniczne po wykonaniu projektu. Zapraszam do współpracy.

€10 EUR / godzina
(3 Oceny)
3.5
shefalibsoni

Hello, I contact you regarding this position, I read with interest your posting for Wordpress Expert on the freelancer.com. I am a highly trained web designer with a background in project management and a history of Więcej

€8 EUR / godzina
(4 Oceny)
3.2