Zamknięty

[100% Zdalnie] Grafik/Web Designer

Cześć, szukamy doświadczonego grafika webowego do tworzenie grafik dla motywów WordPress sprzedawanych na themeforest.net. Praca w małym doświadczonym zespole.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie grafiki motywu WordPress, który zostanie zaakceptowany przez Envato

- Po zakończeniu pracy nad grafiką motywu, stworzenie materiałów reklamowych motywu (np. grafika landing page produktu, strona produktu na Themeforest)

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych motywów WordPress za pomocą których klienci mogą tworzyć swoje własne strony internetowe. Aktualnie obsługujemy ponad 4000 klientów z ponad 100 krajów.

Wymagania względem kandydata:

- Dyspozycyjność 40h tygodniowo (poniedziałek-piątek, start: 7.00-10.00)

- Kreatywności, samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę

- Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań

- Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań

Co oferujemy:

- Możliwość rozwoju na jednym z najbardziej konkurencyjnych globalnych rynków

- Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami

- Bezpośredni wpływ na realizowane projekty

- Przyjazną, swobodną atmosferę w młodym zespole

- Oferujemy stabilne zatrudnienie. Po zaakceptowaniu pierwszego motywu, możliwość renegocjacji stawki i uelastycznienia warunków pracy. Jesteśmy zainteresowani wypuszczeniem wielu nowych ambitnych produktów.

Zapraszam do zgłaszania się za pośrednictwem Freelancer lub przesyłania portfolio na adres: [login to view URL]@[login to view URL]

Umiejętności: WordPress, HTML, PHP, CSS, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: looking hire full time web designer 2008, web designer clothing company, web designer freelance domain, freelance advanced flash web designer, web designer line store, web designer memorandum agreement, zen cart web designer php, reporting services web designer, web designer wanted small business, yellow pages web designer, web designer gift ideas, mit web designer, need web designer landing page, individual web designer, praca web designer grafik gdańsk, praca web designer grafik rzeszów, grafik web designer job finden, grafik web designer praca szczecin, top 100 web designer in england

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Rzeszów, Poland

Numer ID Projektu: #25507952

2 freelancerów przeciętnie składa ofertę za $15/godz. do tego projektu

groupdesign111

Hello, I have read all your requirements and would like to work on your project. i have more than 5+ yrs of exp. in the field of PSD Design, Graphics design, PSD/AI/Figma/Sketch/PNG/PDF/JPG to HTML/Responsive, Bootstr Więcej

$15 USD / godzina
(820 Oceny)
7.7
creative2pl

Witam, zachęcam do obejrzenia mojego portfolio. Następnie do kontaktu w razie zainteresowania. Zapraszam.

$14 USD / godzina
(32 Oceny)
5.5