Zamknięty

WPF C# - DevExpress - Dokowanie - Prosty system dokowania

Cześć

Potrzebuję prosty projekt w WPF .net 4.8 z oknami themedwindow. W załączniku zamieszczam zdjęcia (oraz pdf z opisem tego co na zdjęciu) jak to miało by mniej więcej wyglądać z interfejsu jako przykład. Głównie chodzi o system dokowania i dodawania kolejnych zakładek, ich zamykania i ponowne otwieranie w konkretny miejscu / grupie. Do wykorzystania prosty MVVM bez prisma i podobnych frameworków.

Na screenie pokazałem okno, z czego ma się składać, jak ma działać funkcjonalność i z prawej strony jak dokowanie miałoby finalnie wyglądać. Projekt wydaje się skomplikowany, ale w rzeczywistości jest bardzo prosty, wystarczy parę checkboxów u góry aplikacji, parę przycisków oraz parę usercontrolek z viewModelami. Jakis viewmodel glowny, ktory mialby w sobie pozostale viewmodele i wyswietlalby konkretne okna. dodatkowo posiadalby event odpowiedzialny za podwójne kliknięcie na danym element z drzewa. Funkcjonalności pozostałych okien będą w osobnych viewmodelach.

Cena nie będzie wyższa od tej którą podałem, więc wyższych nie biorę pod uwagę. Czas realizacji: im szybciej tym lepiej

PS. W wiadomościach proszę napisać jak rozumieją Państwo zlecenie i co trzeba zrobić

PS2. Potrzebujesz w miarę najnowszej wersji DevExpress WPF

Umiejętności: WPF, .NET, Programowanie w C#

Zobacz więcej: wpf datagrid free xceed devexpress, devexpress 2010 wpf, convert winform wpf devexpress, c# wpf dockpanel menu, c# dock multiple controls, docklayoutmanager devexpress wpf, devexpress wpf documentgroup, dock panel c# wpf, wpf dockable panel, devexpress dockmanager, devexpress wpf layoutgroup, devexpress wpf download, wpf c#, wpf c, wpf c++, việc làm thiết kế đồ họa freelance, c# devexpress, wien wpf c# projekt, wpf c# .net, các bước lập dự án đầu tư xây dựng

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Wrocław, Poland

Numer ID Projektu: #26365426

1 freelancer złożył ofertę na kwotę $45 do tego projektu

chernyayevvanya6

I am c# expert. If you see my review, you can know about me. I read your detail carefully. I can do your project.

$45 USD w ciągu 2 dni
(6 Oceny)
4.0