Przetłumacz Teraz i Sprzedaj Klientom w Ich Języku

72.4%1 konsumentów woli kupowanie produktów ze stron internetowych w swoim rodzimym języku

Opublikuj Projekt

Znajdź Swoją Grupę Docelową

Czy handlujesz z zagranicznymi klientami?

To dobrze, że Twoja strona jest po angielsku, ale strony Twoich rywali biznesowych również są. Tłumaczenie, to świetny sposób, żeby zdobyć więcej klientów. 90% klientów internetowych mówi w tylko 13 językach.

Ilustracja ukazująca najbardziej rozpowszechnione języki używane dokoła świata.

Odkryj możliwości

Rozpocznij Tłumaczenie Swojej Strony

Ilustracja rośliny puszczającej pędy.

Zacznij od bycia małym

Przetłumaczenie całej swojej strony może być wielkim przedsięwzięciem. Zacznij od kluczowych stron i języków, którymi się posługują klienci generujący największy ruch i sprzedaż na Twojej stronie.

Ilustracja liniowego grafu.

Spójrz na Dane

Użyj Google Analytics, że sprawdzić gdzie mieszkają Twoi klienci. Jeśli masz dużo zamówień z ameryki południowej lub Chin, to przetłumaczenie swojej ofertry na hiszpański lub mandaryński jest świetnym pomysłem na początek.

Ilustracja flagi mówiącej cześć.

Zatrudnij Native Spikera

Upewnij się, że każdy szczegół jest perfekcyjny, przez zatrudnienie właściwego tłumacza do swojego projektu. Opublikuj projekt lub przeglądnij listę naszych freelancerów, żeby znaleźć najlepszych ekspertów na świecie. Następnie zatrudnij ich, przez kliknięcie przycisku.

Referencja

"Niemcy są kluczowym rynkiem dla naszego biznesu. Korzystam z Freelancera, żeby znaleźć rodzimych użytkowników Niemieckiego w celu tłumaczenia mojej strony i wyniki zadowalają mnie całkowicie."

Emma McCormack

Ilustracja wzmocnionego szkła.

Zwiększ ruch na stronie o 47%

Czy wiesz, że tłumaczenie strony może zwiększyć ruch na Twojej stronie o 47%2? Google i inne wyszukiwarki klasyfikują strony w zależności od przydatności dla potencjalnych użytkowników, a język jest jednym z najważniejszych czynników, mających wpływ na wszelkie klasyfikacje. 2 Neil Patel

Ilustracja liniowego grafu.

Zdobywaj Nowe Rynki

Według Harvard Business Review, 72.1%1 klientów spędza większość lub całość swojego czasu w sieci, przeglądając strony internetowe w ich własnym języku. To oznacza, że jeśli oferujesz na swojej stronie tylko jeden język, to automatycznie tracisz dużą część nowych klientów. 1 Harvard Business Review

Ilustracja ukazująca osobę.

Znajdź Idealnego Freelancera

Znajdowanie doświadczonych tłumaczy nigdy nie było prostsze - właściwie, to może to zająć tylko kilka minut. Odpowiedz na kilka prostych pytań i odrazu freelancerzy z całego świata zostaną zaproszeni do tłumaczenia Twoich treści w swoich rodzimych językach.

Sprzedaj swój produkt

Dopasuj swój produkt i dostarcz go klientom. Tłumaczenia "słowo do słowa" nie przekazują kontaktu emocjonalnego. Zatrudnij native speakera w celu nadania charakteru tłumaczonym treścią.

Opublikuj Projekt Zatrudnij najlepszych tłumaczy
Animacja strony będącej tłumaczoną na inny język.

Uniknij zagubienia się w tłumaczeniu

Kiedy nawiązujesz kontakt z klientami przez media społeczne lub e-mail, upewnij się, że konwersacja jest nienaganna i taktowna - nie wstydź się błędów powodowanych przez Google Translate!

Opublikuj Projekt Przeglądaj bieżące projekty dot. tłumaczeń
Animacja mówienia "cześć" w różnych językach.

Wystawa Projektów

Przejrzyj niektóre z najpopularniejszych projektów tłumaczeń

Przetłumacz artykuł na moim blogu Mam artykuł na blogu napisany po angielsku, który chciałbym mieć przetłumaczony na chiński.
Potrzebny rodzimy użytkownik języka francuskiego Szukam rodzimego użytkownika języka francuskiego, który pomoże mi w rozmowie z klientami przez telefon.
Przetłumacz moją stronę Potrzebuję 3 rodzimych tłumaczy, żeby przepisać moją stronę z angielskiego na hiszpański i niemiecki.
Napisz 500 słów po Włosku Proszę, napisz po włosku artykuł na bloga o długości ok. 500 słów, który będzie zawierał słowa klucze.