Logo Freelancer.com
Jak to działa
Przeglądaj Projekty
Zaloguj się
Zarejestruj się
Opublikuj Projekt

Zwiększ swój potencjał.

Zostań Zweryfikowany przez Freelancer.

Lift your profile to the next level by becoming Verified by Freelancer. The blue badge lets people know that your account is authentic and that you have gone through a process to verify identity that includes a video interview. Get Verified today for Verified by Freelancer get instant access to: - Projects worth $3,000.00 USD+ - Enterprise Clients - Winning more jobs, more easily
Otwarte oko

Wyróżnij się z tłumu

Spędzaj mniej czasu na poszukiwaniu, więcej na wygrywaniu. Zweryfikowani freelancerzy są nagradzani wyraźną i wysoce rozpoznawalną odznaką, która sprawia, że klienci zauważają ich pierwsi, co zwiększa ich szanse na otrzymanie konkursu/projektu. Niech klienci przychodzą do Ciebie, zamiast marnować oferty.
 Budynki biurowe Enterprise

Dostęp do klientów Enterprise

Czy kiedykolwiek chciałeś pracować z klientami pierwszego poziomu, takimi jak Facebook, NASA lub Airbus? Tylko użytkownicy Zweryfikowani przez Freelancer.com mogą uzyskać dostęp do ofert pracy od klientów Enterprise. Przenieś swoją bazę klientów na wyższy poziom dzięki Weryfikacji przez Freelancer.com.
Banknoty

Składaj oferty na projekty o wartości 3000,00 USD +

Zweryfikowanie przez Freelancer.com pozwala na dostęp do dłuższych, bardziej interesujących i lepiej opłacanych projektów. Tylko użytkownicy Zweryfikowani przez Freelancer.com mogę składać oferty na projekty warte 3000 USD lub więcej.
Karta profilu freelancera ze zweryfikowaną odznaką i oceną
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Rozpoczęcie jest łatwe

Lista kontrolna w telefonie

Co jest wymagane?

To be a member of Freelancer Verified, you need to have the following completed before applying: • Filled in your profile including uploading a recent photo • Phone verification complete • Identity verification (Know Your Customer) complete
Zegar

Jak długo to zajmie?

Ten proces zazwyczaj zostaje ukończony w ciągu 24 godzin.
Droga z punkut A do punktu B

Jaki to proces?

To proste. Jak prześlesz nam swoją aplikację, aby zostać Zweryfikowanym jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę. Potwierdzimy Twoje dokumenty weryfikacyjne i tożsamość, przejrzymy Twój profil dogłębnie, aby upewnić się, że jest on najwyższej jakości, i damy Ci niebieską odznakę Weryfikacji.

Zdobądź więcej pracy, łatwiej

Klienci chcą wiedzieć, z kim pracują, ponieważ poważnie podchodzą do swojej kariery. Chcą pracować z kimś, komu mogą zaufać. Poprzez odbycie procesu Weryfikacji realizowanego przez Freelancer.com pokazujesz klientom, że zrobiłeś dodatkowy krok, aby dać im znać, że masz na myśli biznes.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
There is no internet connection