Find Jobs
Hire Freelancers

Zwiększ swój potencjał.

verified-v2.svg Uzyskaj Weryfikację Freelancera.
Podnieś swój profil na wyższy poziom, stając się Zweryfikowanym użytkownikiem przez Freelancer.com. Podnieś swój profil na wyższy poziom, stając się Zweryfikowanym użytkownikiem przez Freelancer.com. Niebieska odznaka informuje użytkowników, że Twoje konto jest autentyczne i że przeszedłeś proces weryfikacji tożsamości, który obejmuje rozmowę wideo. Zostań zweryfikowany już dzisiaj za Użytkownicy zweryfikowani przez Freelancer.com uzyskują natychmiastowy dostęp do:
- Projektów wartych ponad 2500 USD
- Projektów, których stawka godzinowa wynosi ponad 50 USD
- Zdobywania większej ilości projektów
Otwarte oko

Wyróżnij się z tłumu

Spędzaj mniej czasu na poszukiwaniu, więcej na wygrywaniu. Zweryfikowani freelancerzy są nagradzani wyraźną i wysoce rozpoznawalną odznaką, która sprawia, że klienci zauważają ich pierwsi, co zwiększa ich szanse na otrzymanie konkursu/projektu. Niech klienci przychodzą do Ciebie, zamiast marnować oferty.
 Budynki biurowe Enterprise

Zwiększ Zaufanie

Bycie zweryfikowanym przez Freelancera oznacza, że przeszedłeś przez proces wywiadu wideo z pracownikami Freelancera. To pomoże klientom rozpoznać Cię jako uwierzytelnionego członka Freelancera.
Banknoty

Składaj oferty na projekty warte ponad 2500 USD

Ukończenie procesu weryfikacji przez Freelancer.com umożliwia ekskluzywny dostęp do dłuższych, bardziej interesujących i lepiej płatnych projektów. Tylko zweryfikowani użytkownicy Freelancer.com mogą składać oferty na projekty warte 2 500 USD i więcej.
Karta profilu freelancera ze zweryfikowaną odznaką i oceną
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Pokaż klientom osobę kryjącą się za profilem!

Oferty wideo to ekskluzywna funkcja dla użytkowników, które ukończyły proces weryfikacji freelancer.com. Funkcja ta pozwala wyróżnić się z tłumu, wygrać więcej projektów i zarobić więcej pieniędzy!
Nagraj 30-sekundowe wideo, w którym pokażesz klientowi, dlaczego jesteś idealnym freelancerem do tego zadania. Twoja oferta będzie się również wyróżniać animowaną ramką, co zwiększy jej widoczność. Prawdopodobieństwo omówienia oraz nagrodzenia oferty wideo jest o 25% większe!

Rozpoczęcie jest łatwe

Lista kontrolna w telefonie

Co jest wymagane?

Aby aplikować, musisz mieć aktualny profil i posiadać:
• Zweryfikowany adres e-mail
• Zweryfikowany numer telefonu
• Zweryfikowaną metodę płatności
• Zweryfikowane KYC (Poznaj swojego klienta)
Zegar

Jak długo to zajmie?

Po złożeniu wniosku nasi agenci rozpoczną jego weryfikację. Proces ten kończy się zazwyczaj w ciągu 1 do 2 dni roboczych.
Droga z punkut A do punktu B

Jaki to proces?

Po rozpatrzeniu wniosku jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę wideo. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, nowa niebieska odznaka zostanie aktywowana.
Opłata aplikacyjna w wysokości 99 USD jest bezzwrotna, nawet jeśli nie spełnisz wymagań, aby ukończyć proces weryfikacji Freelancer.com. Status "Zweryfikowany" podlega odnowieniu po wygaśnięciu KYC. Aby uzyskać więcej informacji, proszę zapoznać się z Najczęściej Zadawanymi Pytaniami.

Zdobądź więcej pracy, łatwiej

Klienci chcą pracować z godnymi zaufania freelancerami, którzy poważnie podchodzą do swojej kariery. Ukończenie procesu weryfikacji Freelancer.com mówi klientom, że wykonałeś dodatkowy krok, aby dać im znać, że myślisz poważnie o biznesie.
Dziękujemy! Przesłaliśmy Ci e-mailem link do odebrania darmowego bonusu.
Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości e-mail. Proszę spróbować ponownie.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Wczytywanie podglądu
Udzielono pozwolenia na Geolokalizację.
Twoja sesja logowania wygasła i zostałeś wylogowany. Proszę, zalogować się ponownie.