Logo Freelancer.com Jak to działa Przeglądaj oferty pracy Zaloguj się Zarejestruj się Opublikuj Projekt

Zwiększ swój potencjał.

Zostań Zweryfikowany przez Freelancer.
Podnieść poziom swojego profilu, zostając Zweryfikowanym przez Freelancer.com. Niebieska odznaka informuje, że Twoje konto jest autentyczne i że przeszedłeś przez proces weryfikacji tożsamości, który obejmuje rozmowę wideo. Bądź Zweryfikowany już dzisiaj Zweryfikowani Freelancerzy otrzymują natychmiastowy dostęp do: - Projektów wartych ponad 3,000.00 USD - Projektów godzinych, w których stawka godzina jest wyższa niż 50 USD - Łatwiejszego zdobywania większej ilości projektów
Otwarte oko

Wyróżnij się z tłumu

Spędzaj mniej czasu na poszukiwaniu, więcej na wygrywaniu. Zweryfikowani freelancerzy są nagradzani wyraźną i wysoce rozpoznawalną odznaką, która sprawia, że klienci zauważają ich pierwsi, co zwiększa ich szanse na otrzymanie konkursu/projektu. Niech klienci przychodzą do Ciebie, zamiast marnować oferty.
 Budynki biurowe Enterprise

Zwiększ Zaufanie

Bycie zweryfikowanym przez Freelancera oznacza, że przeszedłeś przez proces wywiadu wideo z pracownikami Freelancera. To pomoże klientom rozpoznać Cię jako uwierzytelnionego członka Freelancera.
Banknoty

Składaj oferty na projekty o wartości 3000,00 USD +

Zweryfikowanie przez Freelancer.com pozwala na dostęp do dłuższych, bardziej interesujących i lepiej opłacanych projektów. Tylko użytkownicy Zweryfikowani przez Freelancer.com mogę składać oferty na projekty warte 3000 USD lub więcej.
Karta profilu freelancera ze zweryfikowaną odznaką i oceną
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Rozpoczęcie jest łatwe

Lista kontrolna w telefonie

Co jest wymagane?

Aby zostać Zweryfikowanym przez Freelancer.com, musisz mieć ukończone następujące czynności przed złożeniem aplikacji: • Uzupełniony swój profil, w tym zamieszczone aktualnego zdjęcia • Ukończoną weryfikację numeru telefonu • Ukończoną weryfikację tożsamości (Poznaj Swojego Klienta)
Zegar

Jak długo to zajmie?

Ten proces zazwyczaj zostaje ukończony w ciągu 24 godzin.
Droga z punkut A do punktu B

Jaki to proces?

To proste. Jak prześlesz nam swoją aplikację, aby zostać Zweryfikowanym jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę. Potwierdzimy Twoje dokumenty weryfikacyjne i tożsamość, przejrzymy Twój profil dogłębnie, aby upewnić się, że jest on najwyższej jakości, i damy Ci niebieską odznakę Weryfikacji.

Zdobądź więcej pracy, łatwiej

Klienci chcą wiedzieć, z kim pracują, ponieważ poważnie podchodzą do swojej kariery. Chcą pracować z kimś, komu mogą zaufać. Poprzez odbycie procesu Weryfikacji realizowanego przez Freelancer.com pokazujesz klientom, że zrobiłeś dodatkowy krok, aby dać im znać, że masz na myśli biznes.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2022 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Wczytywanie podglądu