104901 Analityk - wymagania, dokumentacja, testy (W-wa)

Zamknięty Opublikowano Apr 10, 2012 Płatność przy odbiorze
Zamknięty Płatność przy odbiorze

Poszukujemy analityka do pracy przy rozwijaniu dwóch istniejących, wdrożonych, średniej wielkości aplikacji internetowych.

Aplikacje mają kilkudziesięciu użytkowników, są napisany w PHP na bazie mySQL.

Aplikacje są stale rozbudowywane o nowe funkcje, robione są tez zmiany do funkcji istniejących.

Zakres zadań dla analityka obejmuje:

- analizę wymagań użytkownika i ich dokumentowanie w formie specyfikacji dla programistów;

- testy oprogramowania wykonanego przez programistów przed wdrożeniem zmian u klienta;

- wsparcie przy usuwaniu błędów zgłoszonych w testach, retesty;

- przy większych funkcjach udział we wdrożeniu - przeprowadzenie mini-szkolenia dla kluczowych użytkowników (2-3 osoby).

Niezbędna znajomość podstaw UML. Specyfikacje będą pisane w formie opisu przypadków użycia.

Co do testów, oczekujemy: testowania pod kątem zgodności ze specyfikacją, ale także testowania "kreatywnego", czyli samodzielnego generowania pomysłów, jak by tu jeszcze można coś zepsuć.

Poszukujemy osoby do stałej współpracy, nie jest to jednorazowe zlecenie. Preferowana forma rozliczenia: faktura (działalność gospodarcza), ewentualnie (mniej chętnie) umowa zlecenie.

Ze względu na konieczne wizyty u klienta - szukamy osoby z Warszawy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres:

analityk (at) [url removed, login to view]

CSS Projekty graficzne HTML PHP Projektowanie stron www

Numer ID Projektu: #5676850

O projekcie

Zdalny projekt Aktywny Apr 10, 2012