Zamknięty

Zaprojektuj baner

UWAGA! Bardzo WAŻNE! PŁACĘ natychmiast po realizacji zlecenia. Pieniądze dostajesz od razu - same pozytywne komentarze z maksymalną ilością gwiazdek o czymś świadczą. Często zlecam potem inne rzeczy jeśli się sprawdzisz.

Do rzeczy - potrzebuję baner ok. 780x450 px do sklepu internetowego z japońskimi kosmetykami. Mam na to pomysł ale chcę świeżego spojrzenia . Baner ma wskazywać na tematykę - nie będę sugerował co ma się na mim znaleźć - ma ewidentnie sugerować tematykę od pierwszego spojrzenia, oddawać klimat.

Sprawa jest na tyle mała i prosta, że jest to projekt mocno budżetowy. Samemu taki baner robię w pół godziny więc oczywistym jest, że kwota będzie adekwatna (max. kilkadziesiąt złotych).

Dlatego najchętniej zlecę tą pracę studentowi, który jak jest wprawiony to w kilkanaście minut może zakończyć pracę i tego samego dnia dostać pieniądze.

Opis krok po kroku harmonogramu działań:

1) podajesz od razu numer telefonu i maila (warunek niepodważalny),

2) dogadujemy krótko szczegóły (5 minut to max),

3) tego samego dnia (ewentualnie następnego) wskazówki czy poprawki,

4) dostajesz płatność.

Na co zwracam uwagę przy wyborze? Co zwiększy znacząco Twoje szanse?

1) Kontakt. Podejmuję pracę tylko i wyłącznie z osobami, które rozumieją, że w biznesie ważna jest komunikacja. Dlatego od razu poznaję kto się nadaje do robienia interesów po tym jak się kontaktuje. Telefon/skype na początku to podstawa porządnego zrozumienia.

2) Czas. Pracuję tylko z osobami, które rozumieją wartość czasu i go szanują. Podejmij temat tylko jeśli masz nawyk wyrabiania się w terminie lub nawet przed.

3) Od razu powiem, żeby było uczciwie - największe szanse ma ktoś kto podeśle niezobowiązująco wstępny projekt. Nie jest to wymóg ale zwiększa szanse i Twoją przewagę nad pozostałymi (mam sentyment do osób ze skłonnościami do ryzyka). Sam jako student wysyłałem prace w ten sposób i rozumiem jak to rozwija i jakie szanse za sobą niesie, dlatego taką szansę daję młodym, którzy jeszcze nie mają swojego brandu.

Masz pytania? Chcesz więcej informacji? Dzwoń, pisz.

Pozdrawiam,

Jacek

727 917 317

Umiejętności: Projektowanie banerów, Projekty graficzne

Zobacz więcej: jacek, studio adobe maya baner, christmas baner, photoshop graphics baner, baner flash, baner flash 300 250, flash xml baner, art baner, design baner

O pracodawcy:
( 12 ocen ) Kraków, Poland

Numer ID Projektu: #8462338

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł85 do tego projektu

andrzejmoraski

Witam serdecznie, Nazywam się Andrzej i projektowaniem graficznym zajmuje się przeszło 10 lat. Wymagania które są opisane w zleceniu to wymagania przerastające niejednego grafika. "Do rzeczy - potrzebuję baner ok. Więcej

zł105 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
dawidduszka

Witam, z chęcią podejmę się realizacji zlecania. Zapraszam do obejrzenia moich przykładowych prac dizajn.vixo.pl. Pozdrawiam.

zł65 PLN w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0
PHUFenton

Witam. Projektuję na potrzeby internetu jak i do druku. Mam pod swoją opieką graficzną kilka stron i profili FB. Baner mogę wykonać w dwóch/trzech wersjach i poprawki aż do konsesusu. Portfolio można obejrzeć pod f Więcej

zł85 PLN w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0