undefinedundefined Zaloguj się Zarejestruj się Poproś o Demo

Freelancer Enterprise

Umożliwia dużym organizacjom przyspieszenie rozwoju za mniejsze pieniądze. Uzyskaj dostęp do globalnej siły roboczej składającej się z ponad 42 milionów freelancerów, aby napędzać innowacje Twojej organizacji na dużą skalę, szybciej i za ułamek ceny. Umożliwia dużym organizacjom przyspieszenie rozwoju za mniejsze pieniądze.
Poproś o Demo
undefined

Globalna Siła Robocza

Strona Freelancer.com dziesięciokrotnie nagradzana nagrodą Webby (ASX:FLN), jest ona największym na świecie rynkiem freelancingu i crowdsourcingu z ponad 42 milionami użytkowników, którzy pochodzą z ponad 247 krajów, regionów i terytoriów świata, obsługiwana w 34 językach i 39 walutach. Żaden inny rynek freelancer'ów nie jest tak globalny jak Freelancer.com.
undefined

Utalentowany, Na Żądanie

Ponad 80% ofert pracy online otrzymuje oferty w przeciągu 60 sekund. Projekty w specyficznej lokalizacji otrzymują oferty średnio w przeciągu 25 minut - czas ten polepsza się z miesiąca na miesiąc. Żaden inny rynek pracy online nie jest tak elastyczny jak Freelancer.com.
undefined

Brak Opłat

Freelancer Enterprise nie nalicza opłat za dołączenie, obowiązkowych subskrypcji, miesięcznych lub rocznych opłat. Nie ma opłat za publikowanie projektu lub tworzenie nowego konta użytkownika. Opłaty za prowizje i opcje promowania są często uchylane wielu użytkownikom.
Miniaturka Nieograniczonej Organizacji

Nielimitowana Organizacja

Obejrzyj naszą prezentację na temat przyszłości pracy i dowiedz się, jak najlepsze firmy na świecie wykorzystały Freelancer.com do rozwiązania swoich największych wyzwań.
Miniaturka raportu Nasa

NASA | Harvard Whitepaper

Zdumiewające wyniki od dużej grupy biorącej udział w Wyzwaniach Mikro-zakupów - korzystanie z konkursów w społecznościach freelancerskich w celu stworzenia efektywnych kosztowo i innowacyjnych rozwiązań.
EKSKLUZYWNIE DLA FREELANCER.COM

Covid-19 & Efektywność Siły Roboczej

Covid-19 tworzy potrzebę zmian w Twojej firmie. Zatrudnij Freelancerów pracujących z domu do najbardziej pilnych i krytycznych działów w Twojej firmie, aby umożliwić jej szybszy wzrost. Nasz algorytm i oprogramowanie ds. zarządzania może pozwolić CI na szybki wzrost wydajności kadry pracowniczej Podwyższ efektywność pracowników w czasie tego kryzysu i zatrudnij najbardziej utalentowaną osobę. Mądre firmy widzą szanse w tej zmianie. Freelancer Enterprise pomoże CI być elastyczniejszym i lepiej sobie radzić z kryzysem.
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Jakiekolwiek umiejętności potrzebujesz, możesz zebrać najlepszy 1% na Twojej Prywatnej Chmurze na Freelancer.com

Nieważne, czy potrzebujesz zespołu konsultantów, ekspertów do spraw uczenia mechanicznego lub inżynierów serwisu terenowego w lokalnym obszarze - wybierz freelancerów według zdefiniowanych przez Ciebie kryteriów posiadających 1600 różne, zweryfikowane umiejętności.
Skontaktuj się z nami
FREELANCER EXCLUSIVE

Jakość, na czas i w ramach budżetu

Nasi Menadżerowie Projektu zapewniają Ci najlepszych freelancerów wykonujących najwyższej jakości pracę w określonym czasie. Zapewnią wysokie standardy i płynny proces wykonawczy od początku do zakończenia projektu.
undefined
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Talent jako usługa

Zatrudnij bezpośrednio, opublikuj projekt lub rozpocznij konkurs, a nasz zespół wykwalifikowanych ludzi, wspierany przez dopracowany algorytmy, pomoże Ci znaleźć szybko doskonały talent.
STUDIUM PRZYPADKU

NASA korzysta z Freelancer Enterprise w celu wykorzystania potencjału umiejętności ludzkiej innowacji.

Ponad 230 projektów zostało przesłanych przez freelancerów w konkursie na interfejs aplikacji do smart watcha dla kosmonautów do wykorzystania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Managerowie Projektu następnie asystowali NASA przy zatrudnianiu najlepszych programistów mających za zadanie utworzenie aplikacji.
STUDIUM PRZYPADKU

NASA korzysta z Freelancer Enterprise w celu wykorzystania potencjału umiejętności ludzkiej innowacji.

Ponad 230 projektów zostało przesłanych przez freelancerów w konkursie na interfejs aplikacji do smart watcha dla kosmonautów do wykorzystania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Managerowie Projektu następnie asystowali NASA przy zatrudnianiu najlepszych programistów mających za zadanie utworzenie aplikacji.
undefined

Odkryj korzyści płynące z Freelancer Enterprise

undefined

Rozszerzone Zaufanie

Nasza spolegliwość i rozwiązania służące klasyfikowaniu pracowników, podobnie jak wsparcie prawne zapewnione przez amerykańskich prawników pozwoli Ci zaznać komfortu przy wykorzystaniu pracy w globalnej chmurze. Nasz rygorystyczny system weryfikacji pozwoli Ci na pozbawioną niepewności współpracę z klientami.
undefined

Automatyzacja Operacji Biznesowych

Nasza w pełni dostosowana konsola pomoże Ci rejestrować automatyczność cyklu produkcji i czas wolny Twojej załogi, aby skupić się na tym co ma znaczenie. Ustaw połączenie naszej konsoli na bezpośrednie z Twoim systemem i nadzoruj pracę swoich freelancerów z naszej wirtualnej chmury roboczej.
undefined

Usługi Administracyjne

Posiadamy wielojęzyczne zespoły Managerów Projektu, które są rozlokowane w wielu strefach czasowych i szerokościach geograficznych, dzięki czemu wspomożemy Cię w poszukiwaniach doskonałego freelancera, czy zarządzaniu swoim projektem.
undefined

Pełna Przejrzystość

Rozumiemy, że oczekujesz jakości oraz wyników, za które płacisz. Nasza aplikacja do rejestrowania czasu monitoruje przebieg pracy, wykonuje zrzuty ekranów z komputera freelancera i Ci je przekazuje do wglądu, dzięki czemu masz możliwość natychmiastowego komentarza.
undefined

Bądź na Bieżąco

Mierz swój sukces i rejestruj dane, ważne dla Ciebie. Otrzymuj raporty w czasie rzeczywistym na temat wykorzystania i spędzania czasu na Twoim osobistym pulpicie.
undefined

Ujednolicenie Wewnętrznych Procesów

Zapewnimy Ci szkolenia, instruktaże wideo oraz całodobowe i priorytetowe wsparcie naszych menedżerów projektu. Nasi specjaliści i trenerzy są gotowi odwiedzić Twoją firmę, aby przygotować Twój zespół do przyszłych zadań.

Ponad 80% z 500 najbogatszych firm korzysta z Freelancer.com w celu przyspieszenia swojego rozwoju

undefined

Gotowy do rozpoczęcia?

Skontaktuj się z zespołem biznesowym już dziś
Skontaktuj się z nami
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Wczytywanie podglądu