Zatrudnij a Copywriter

Hire the best Copywriter at Freelancer.com to get original and engaging content for your business needs.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Copywriting?

Copywriting is the art of writing persuasive content that compels people to take action. Copywriters typically write advertisements, sales copy, and promotional material. They’re also called upon to write web content and a wide range of other materials - such as brochures, manuals, fliers and speeches.

Zatrudnij a Copywriter

On Freelancer.com, you can easily find professional freelance Copywriters who are ready to assist you in tailoring your words to the right audience.

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Write Technical Guide for VPN Tech Site Obraz
CleverPen Content Obraz
CleverPen Content
Copywriter
Technical guides on how to set up VPNs for secure Internet browsing. Help your customers navigate the difficulty of making the right pick when buying a complex product
Write Technical Guide for VPN Tech Site
$909 USD
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights" Obraz
Sanjit Kumar P. Obraz
Sanjit Kumar P.
Content Writer & Social Media Marketer
Content on trending topics that's ready to promote on social media. A great way to become part of the conversation.
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights"
$50 USD
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands Obraz
Courtney M. Obraz
Courtney M.
English teacher with award-winning writing skills
A series of articles for a SEO friendly webiste in regards to gaining sponsorship and building personal brand specifically targeted for athletes in motorsport.
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands
$250 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.2
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Takes reviews and feedback in a good spirit and makes his work more valuable

If you're looking for a talented technical content writer you'll find people like Ashish to help you accomplish your needs.

Ashish Kumar S.
Content Writer
$10 USD/hour
CSS content writing for online tutorial website
USD $129

Zatrudnij a Copywriter na Freelancer.com

Świetny Copywriting jest kluczowy dla sukcesu w jakichkolwiek mediach, a znalezienie dobrego freelancera-copywritera nie jest takie trudne, kiedy wiesz gdzie i jak szukać. Nie ważne, czy potrzebujesz takiego fachowca do pisania treści dla Twojej reklamy lub potrzebujesz nowego tekstu na stronę internetową lub do broszury, to w każdym wypadku profesjonalny i uzdolniony copywriter jest w stanie dać z siebie wszystko, by tylko Ci pomóc. Taka pomoc może oznaczać wszystko, zarówno rozpoczęcie wielkiej machiny udanej reklamy, jak i finansowe fiasko, wszystko jest zależne od umiejętności pisania dobrego tekstu.

Najlepszy copywriter działający w branży reklamowej może wystawić duży rachunek za swoją umiejętność właściwego doboru słów do zareklamowania produktu. Znamy z historii wiele sławnych przypadków, kiedy to utalentowani copywriterzy byli w stanie wygenerować wielomilionowe zyski dla swoich klientów w następstwie wymyślenia świetnej reklamy. Większość ludzi zatrudniających copywriterów potrzebuje po prostu kogoś kompetentnego, kto przekaże to co mają do powiedzenia odbiorcom, przyciągając ich uwagę, co być może pozwoli na pozytywną reakcję.

Dobry copywriting zawartości na stronę internetową zaczyna się od zrozumienia intencji przeglądających stronę i napisania odpowiednio: długiego, chwytliwego lub prostego w przekazie i w bardzo informacyjnym tonie tekstu. Ludzie biznesu będą oczekiwać innego języka niż pospolici klienci, a mówienie językiem swojego rozmówcy jest fundamentalną zasadą każdego, kto zajmuje się tworzeniem reklamy.

Copywriting jest jak sztuka, opisanie tego co lubisz, może nie być łatwe, ale rozpoznasz dobrze wykonaną pracę copywritera, kiedy ją zobaczysz, tworzenie odpowiedniego przekazu jest umiejętnością i sztuką dla freelancera-copywritera.

Jeśli będziesz potrzebować eksperta w dziedzinie copywritingu, to odwiedź Freelancer.com i szybko otrzymaj zgłoszenia od freelancerów zajmujących się tą dziedziną, gotowych na zatrudnienie. Łatwo możesz wybrać wśród nich, dzięki przeczytaniu opinii, jak i również przestudiowanie ich portfolio. Wszyscy zaoferują swoje portfolia przedstawiające różne nisze rynkowe, takie jak: marketing, sprzedaż, pisanie długich tekstów i inne.

Bądź świadom, że nie każdy z nich ma te same umiejętności, dla przykładu: jeden może być świetny w pisaniu nagłówków i krótkich reklam typu AdWords, a inny może być dobry w pisaniu tekstów marketingowych, które mogą być kuszące dla prawdziwych rekinów biznesu, oceń portfolio pod kątem tego co chcesz osiągnąc za pomocą swojego freelancera-copywritera.

To dobry pomysł, żeby poprosić kandydatów o napisanie krótkiego paragrafu na wybrany przez siebie temat. Tworzenie dobrego tekstu jest zazwyczaj długim procesem, lecz z napisaniem zaledwie jednego paragrafu każdy powinien sobie szybko poradzić. Poświęć czas na przygotowanie zakresu i sposobu przekazania informacji, jakie powinno spełniać zlecone przez Ciebie zadanie, włączając w to: opis Twojego produktu lub usługi, wybrane przez Ciebie medium i odbiorców, a także wskazówki co do sposobu wyrazu jaki sobie wyobrażasz. Uzgodnij kwotę za wykonanie projektu (nie dla projektów godzinowych) i upewnij się, że freelancer będzie mógł zapewnić przynajmniej dwie poprawki. Już dziś rozpocznij swój projekt copywriterski!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Copywriterzy (autorzy tekstów reklamowych) Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny