Zatrudnij a C# Programmer

An expert C# Programmer can build you strong web, mobile and desktop applications. Hire one today!.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.2
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a C# Programmer na Freelancer.com

Zaprogramowane przez Microsofta w ich środowisku .NET, język C# jest prostym językiem programowania, który może być generalnie używany do kreowania komponentów oprogramowania. Pierwotnie był określany wewnętrznie w firmie Microsoft jako język "COOL" (akronim od "C-Like, Object Oriented Language"), jednak jego nazwa została przekształcona w lipcu 2000 r. do języka C# ze względu na znak towarowy. Najnowsze wersja (wersja 6.) została wydana w lipcu 2015 r.

Język programowania zapożycza swoje kluczowe koncepty wsparcia dla paradygmatów obiektowych oraz interaktywnych, a także jego zasad funkcjonowania, z wielu innych języków, a przede wszystkim z języku Java.

C# jest wykorzystywany do programowaniu w środowisku .NET, chociaż może zostać zostać napisany w dowolnym edytorze tekstowym. Programiści z reguły wykorzystują zintegrowane środowisko programistyczne, jak na przykład flagowy produkt Microsoftu, jakim jest Visual Studio, do produkowania zaawansowanych rozwiązań technicznych.

C# odpowiada za podstawy inżynierskie, włączając w to automatyzację sprawdzania i zbierania, sprawdzanie zakresów, i wykrywanie nieuruchomionych zmiennych. Chociaż domyślnie aplikacje zaprojektowane w jęzeyku C# w środowisku .NET są ekonomiczne pod względem zużycia zasobów komputera, to zdolność elastyczności i efektywności programisty jest niepodważalna. Dzięki C#, wyrafinowane oraz skomplikowane zadania mogą został wykonane przy relatywnie niskim wysiłku i zaangażowaniu.

Aplikacje na systemy wbudowane oraz gospodarza mogą być bezproblemowo napisane z językiem C#, dzięki jego adaptacji do skomplikowanych systemów operacyjnych przez wykorzystanie względnie prostszego środowiska z dedykowanymi funkcjami.

Składnia języka C# jest porównywalna do innych pochodnych języka C. Podobieństw można się doszukać w użyciu średnika do zakończenia instrukcji, nawiasów do grupowania instrukcji, instrukcji zgrupowanych w metodach, metod ujętych w klasach, czy klas w przestrzeniach nazw. Jest także wiele odróżniających cech język C# od innych języków opartych na języku C, szczególnie ze względu na sposób kompilowania języka C#. C# zapewnia większe wsparcie, blokuje wyrażenia w określonych strukturach, eliminuje błędy i słabo wykonane kody.

Szukasz utalentowanego programisty C# ze sporym doświadczenie w środowisku .NET? Zatrudnienie freelancera jest świetnym sposobem na zaangażowanie eksperta do pracy nad Twoim projektem.

Firmy coraz częściej decydują się na zatrudnienie freelancerów do zrealizowania całego wachlarza zarówno prostszych i trudniejszych zdań programistycznych. Zdalnie działający, elastyczni freelancerzy zapewnią Ci mieszankę umiejętności, którą właśnie potrzebujesz pod swój konkretny projekt.

Freelancer.com jest globalnym rynkiem, łączącym wykonawców z przedsiębiorcami. Tutaj możesz przejrzeć setki freelancerów, którzy są wykwalifikowani w języki C#, a przy okazji w innych. Freelancerzy są dostępni w każdej strefie czasowej, pozwalając Ci na postęp pracy nad projektem przez 24 godzinę na dobę, więc może się okazać, że jak tylko rano wstaniesz, to praca będzie już skończona. Na Freelancer.com masz możliwości sprawdzenia efektów pracy freelancera na podstawie ich historii pracy, która zawiera także komentarze i opinie, które są wystawione bezpośrednio przez ich poprzednich pracodawców.

Przejrzyj profile freelancerów i zatrudnij ich bezpośrednio z poziomu właśnie strony profilowej lub opublikuj projekt ze szczegółowym opisem i poczekaj chwilę aż zainteresowani programiści sami się zgłoszą. Nie ma co zwlekać - tutaj znajdziesz doskonałego programistę jeszcze dzisiaj.

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści C# Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny