Zatrudnij a Django Developer

Find the perfect Django expert for the safest and most effective design ideas.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

61.1
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.8 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Django Developer na Freelancer.com

W dzisiejszej erze technologii, rozwój aplikacji nie schodzi z ust nikogo w sektorze IT. Aplikacje są wszędzie - niezależnie, czy mowa o aplikacji mobilnej na telefon, wbudowanej aplikacji w przeglądarkę internetową, bądź zwykły program komputerowy, to jest niewątpliwe, że inżynierzy ds. aplikacji są jednymi z najbardziej cenionych na rynku. Jednak należy absolutnie zaznaczyć, że tworzenie aplikacji nie jest aż tak proste, jakby się to mogło wydawać, biorąc pod uwagę liczbę aplikacji na całym rynku. I w tym miejscu pojawia się Django - darmowe oprogramowanie rozpowszechniane na zasadzie wolnego oprogramowania, które korzysta z Pythona do szybkiego tworzenia estetycznego i pragmatycznego projektu. Narzędzie to zostało zaprojektowane przez doświadczonych deweloperów, którzy pragną ułatwić życie innym programistom. Dzięki Django, deweloperzy mogą się skupić na pisaniu kodu bez potrzeby tworzenia na nowo tego, co już kiedyś ktoś zaprogramował.

Django pragnie, aby deweloper szybko i sprawnie przeszedł od etapu pomysłu na aplikację do etapu wydania działającego prototypu w jak najkrótszym czasie. Jeżeli masz świetny pomysł na aplikację i chcesz szybko przenieść ten pomysł w rzeczywistość, ale nie jesteś deweloperem, to wtedy musisz zainteresować się programistą Django. Biorąc pod uwagę zasady działania Django, to masz pewność, że Twój projekt będzie wdrożony szybciej niż byłby na jakiejkolwiek innej platformie. Miej także na uwadze, że znalezienie odpowiedniego programisty Django nie jest prostą sprawą, ale tutaj na pomoc Ci przychodzi Freelancer.com - połączymy Cię z ponad 25 milionami freelancerów, którzy rzetelnie wykonają Twoją pracę.

Udaj się na naszą stronę i rozpocznij tak szybko, jak to możliwe. Otworzenie konta tutaj jest kwestią sekund, a późniejsze wypełnienie formularza ogłoszenia projektu jest kwestią kolejnych sekund - od tej chwili będziesz móc zbierać propozycje wykonania Twojego projektu dot. Django. W ciągu kolejnych kilku minut otrzymasz propozycje pracy i będziesz gotów do rozpoczęcia - musisz tylko wybrać, z którą osobą pragniesz współpracować i ją zatrudnić.

Oczywiście, wybór freelancera nie następuje automatycznie. Warto się zapoznać ze wszystkimi kandydatami, aby upewnić się, że się podejmuje najlepszą decyzję. Jak tylko obie strony uzgodnią wszelkie warunki, to wtedy się rozpoczyna projekt. Możesz skorzystać z naszego Systemu Płatności Milestone, aby zapłacić freelancerom, pracującym za z góry ustaloną stawkę. W ten sposób, uwolnisz płatność tylko i wyłącznie, gdy freelancer dostarczy Ci uzgodnioną część pracy lub całość - w przeciwnym wypadku nie musisz płacić.

Wciąż jeszcze na coś czekasz? Odwiedź Freelancer.com, aby uzyskać aplikację i zrewolucjonizować sposób, w jaki pracujesz. To jest najlepsza metoda, aby wybić się ponad konkurencję i zaoszczędzić sobie żmudnego i drogiego procesu tradycyjnej rekrutacji. W dłuższej perspektywie to Ci na prawdę opłaci pod każdym względem!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści Django Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny