Zatrudnij a Joomla Developer

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

61.1
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.8 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Joomla Developer na Freelancer.com

Joomla jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS), który jest dostępny na całym świecie i posiada ponad 50 milionów pobrań. Zwykle wykorzystywany do konstrukcji solidnych stron internetowych oraz aplikacji, które mają na celu publikowanie treści. Projekt Joomla został zapoczątkowany we wrześniu 2005 przez twórców Mambo. Od wtedy wydano już dwucyfrową liczbę wersji, a obecna wyszła na świat w kwietniu 2016 r. pod numerem 3.5.1.

Joomla jest rozprowadzany na zasadach wolnego oprogramowania, które jest udostępnione za darmo wszystkim deweloperom. System zarządzania treścią jest napisany w języku PHP oraz, w zależności od wersji, wykorzystuje bazy danych MySQL, MS SQL, i PostgreSQL, aby przechowywać dane..

Joomla jest powszechnym rozwiązaniem na stronach internetowych, blogach, sieciach wewnętrznych, i mobilnych aplikacjach, które wymagają przepływu informacji, społeczności, abonamentów, czy używają kluczowych funkcji jak sprzedaż artykułów i zarządzanie kanałami informacyjnymi, wielojęzykowy dział obsługi klienta, czy potężne wsparcie multimedialne.

Jako wielokrotnie nagradzany system zarządzania treścią (CMS), Joomla może się poszczycić łatwością obsługi oraz swoją elastycznością. Posiada międzynarodową społeczność ponad pół miliona zwolenników i jest pierwszym wyborem dla setek różnych organizacji z całego świata, włączając w to takie ikony biznesu jak Citibank, eBay, Ikea, czy McDonald's. Niezależnie, czy potrzebujesz małą stronę firmową, sklep internetowy, korporacyjną sieć intranet, czy aplikację mobilną, to Joomla zapewni Ci przystępne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Poniżej wymienimy Ci klika z funkcji, za które pokochasz Joomla:

 • Bezproblemowe zarządzanie treścią - podstawy Joomla leżą u zarządzania treścią, dlatego dostarcza rozwiązania, które ułatwiają organizacją, zarządzania, i publikację treści strony internetowej.
 • Rozszerzalność - prawdziwa siła Joomla leży w jego elastyczności i podatności na rozwój. Armia doświadczonych programistów stworzyła już ponad 7000 rozszerzeń, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie Twojej strony internetowej.
 • Modyfikacje z poziomu front-endu - Joomla jest znany z łatwości użycia. Funkcjonalność front-endu jest łatwa, szybka, i prosta.
 • Wielojęzykowe wsparcie - 64 dostępne języki, co czyni projekt Joomla liderem na rynku.
 • Racjonalność pod względem kosztów - darmowy wykorzystanie projektu Joomla pozwoli Ci obniżyć ogólny koszt rozwoju strony internetowej i innych kosztów związanych z Twoim projektem. Twój jedyny koszt to deweloper, który wykorzystuje bezpłatne narzędzia.

Jeżeli rozważasz projekt Joomla jako system zarządzania treścią dla swojej strony internetowej lub aplikacji, aby skorzystać z jego gigantycznych możliwości, to prawdopodobnie jesteś w potrzebie programisty Joomla, który Ci pomoże zaplanować, zbudować, i podtrzymać cały projekt.

Zatrudnienie freelancera jest świetną opcją, aby zrealizować swoje potrzeby deweloperskie. Dzięki Freelancer.com, uzyskasz dostęp do tysięcy freelancerów ds. Joomla, którzy są dostępni na całym świecie za rozsądną cenę w porównaniu do wynajęcia specjalistycznej firmy. U nas możesz przejrzeć kompletną listę wykwalifikowanych i zawodowych programistów Joomla. Freelancerzy są dostępni w każdym zakątku świata i operują w różnych strefach czasowych, aby Twój projekt mógł w toku przez dzień i noc. Wyszukaj takiego freelancera i z takim doświadczeniem, jakiego potrzebujesz. Tutaj na pewno znajdziesz doskonałego kandydata do swojego projektu!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści Joomla Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny