Zatrudnij najlepszego Mobile App Developers

Mobile App Developers - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika needman'
  needman
  Freelancer w JILIN (China)
  16 Oceny

  I am a developer in china. After I graduated from university, I worked in the IT industry for 8 years. I like to develop my own programs. My main skills are Java programming, Mobile App Development and Web programming. My experience with different technologies enables me to develop various programs. If you have any...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika davincci199412'
  davincci199412
  Freelancer w Vientiane (Lao People's Democratic Republic)
  54 Oceny

  Thank you for coming. I am iOS,Android developer and project manger of our mobile team. I have over 5 years experience in iOS , Android (Native, Hybrid). Cloud services: Amazon Web Service, Parse, QuickBlox, Firebase, Openfire, C2Call, Opentok and Facebook, Twitter SDK. Hybrid skill: ionic framework, React native,...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika XTechno37'
  XTechno37
  Freelancer w Dubai (United Arab Emirates)
  11 Oceny

  Hello. Being a professional IT software team, we always look forward to working with great clients on Freelancer and will satisfy you with an innovative and talented idea. With an elegant vision, we always put the first priority on developing out main technology and our core skills so this makes XTechno37 one of...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika aarvtech'
  aarvtech
  Freelancer w Mohali (India)
  6 Oceny

  Hello, I carry 10+ years of quality experience in designing, developing, maintaining ,and upgrading Web, Desktop and Cloud based applications. My goal is to provide effective web solutions that are focused on reducing your costs and adding to your bottom line. Skills: Web-design , Graphic design , Photoshop,logo...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika Beautistar'
  Beautistar
  Freelancer w Yanji (China)
  22 Oceny

  Thanks for opening to my profile. I have been doing Mobile & Web development for the past 10+ years, I have plenty of experience and a great eye for software development. I had already completed all job perfectly on time with high quality and I have many experience of developing mobile app and back end communication...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika clevery'
  clevery
  Freelancer w Hai Phong (Vietnam)
  66 Oceny

  Perfect Quality, Beautiful Design, Customer Satisfaction, Quality Assurance" is my motto I am an excellent developer who has high skills in developing iPhone, iPad , Android apps and web backend & frontends. I have developed many projects over the 5 years. I have rich experiences in XMPP , REST API, SOAP API,...

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Mobile App Developers na Freelancer

Współczynnik telefonów komórkowych na jedną osobę eksplodował w przeciągu ostatnich pięciu lat. W szczególności, dobre przyjęcie się na rynku smartfonów doprowadziło do dramatycznego przyspieszenia wzrostu branży, zapewniając przy tym niekontrolowany rozwój aplikacji na urządzenia, które możesz trzymać w ręku.

Nie ma sposobu, aby przecenić znaczenie rynku mobilnego. Statystyki Google pokazują, że w 2015 r. po raz pierwszy ruch wygenerowany z aplikacji mobilnych przewyższył ruch wygenerowany z komputerów stacjonarnych. Ponad połowa (54%) użytkowników Facebooka korzysta z platformy za pomocą urządzeń mobilnych a 79% ich przychodów pochodzi bezpośrednio z reklam skierowanych na właśnie urządzenia mobilne. Jeśli jeszcze Twoja firma nie wkroczyła na ten rynek, to zdecydowanie warto to przemyśleć, aby wykorzystać tę złotą okazję na zwiększenie zarówno reputacji i przychodów.

Programowanie aplikacji mobilnych jest terminem odnoszącym się do procesu tworzenia oprogramowania, które będzie docelowo wykorzystywane na telefonach, tabletach, i innych urządzeniach. Konsumenci mają dostęp do tych aplikacji przez przeglądarkę internetową, wykonując operacje po stronie serwera, bądź korzystając z narzędzi takich jak Javascript, aby wykonywać operacje po stronie klienta. Co ciekawe, to warto zwrócić uwagę, że producenci samych urządzeń już instalują aplikacje mobilne na urządzeniu, zanim ono trafi do ogólnej sprzedaży.

Biegłość w kilku kluczowych komponentach oprogramowania mobilnego jest podstawą dla każdego programisty. Mobilny interfejs użytkownika oraz mobilne doświadczenie jest złożonym konceptem, który musi zawrzeć w sobie interakcję z użytkownikiem oraz połączenie odpowiednio dobranego oprogramowania z samym urządzeniem. Programiści aplikacji mobilnych muszą się zmierzyć z wieloma niuansami, takimi jak różnorodność oprogramowania i sprzętu oraz umiejętność programowania dedykowanego na różne platformy, np. aby aplikacja działała zarówno na Androidzie jak i na systemie iOS. Programista również musi mieć na uwadze elementy, które powinny być unikane.

Twórcy aplikacji mobilnych muszą się dostosować oraz opanować masę narzędzi, aby kodować, testować, i wprowadzać aplikacji na docelowe platformy. Sztuka ta wymaga z reguły wykorzystania odpowiedniego interfejsu użytkownika, SDK, i dedykowanych narzędzi na różne platformy. Interfejs użytkownika lub ogólnie front-end jest przepakowany różnymi funkcjami, włączając w to przekierowywanie danych, bezpieczeństwo, uwierzytelnienie, autoryzację, i szereg innych usług. Praktyczna wiedza na temat każdego malusieńkiego aspektu pracy nad aplikacjami mobilnymi jest kluczowa przy wyborze swojego zespołu ds. aplikacji mobilnych. Równie ważna jest praktyczna wiedza na temat oprogramowania pośredniczącego, ponieważ ułatwia ono pracę nad komunikacją pomiędzy aplikacjami i urządzeniami, dostarczając przy tym zezwolenia na usługi korespondencyjne. Oprogramowanie pośredniczące pozwala także na ponowne wykorzystanie logiki back-endu, aby wyeliminować możliwość zdublowania tej samej treści na odseparowanych urządzeniach mobilnych. Skomplikowana natura aplikacji i platform mobilnych wykreowały prawdziwe znaczenie oprogramowania pośredniczącego, bez którego praktycznie nie można się obejść przy programowaniu aplikacji.

Emulatory pozwalają na całościowe, ale przy tym tanie, testowanie aplikacji w ich naturalnym środowisku, jeżeli nie posiada się w danej chwili faktycznego urządzenia. Każdy programista docenia potężne narzędzia do testowania i naprawiania problemów technicznych, które mają nieocenione znaczenie przed wypuszczeniem produktu w świat. Dlatego zawsze pamiętaj, że rygorystycznie przetestujesz swoją aplikację zanim ją udostępnisz dalej.

Jeżeli szukasz mobilnego programisty do swojej pracy dot. programowania aplikacji mobilnych, to za ułamek ceny rynkowej może zatrudnić freelancera, co będzie niewątpliwie bystrym rozwiązaniem! Zaoszczędź swojej firmie tysiące dolarów, które by wydała na programistę korporacyjnego, a zatrudnij freelancera, który nie ustępuje jakością.

Freelancer.com zapewnia społeczność najlepszych mobilnych programistów w sieci, którzy są dostępni do pracy niemal od razu i posiadają szerokie umiejętności w zakresie wszystkich dostępnych platform, jak np. iOS, Android, czy Blackberry. Niezależnie, czy chcesz stworzyć nowy produkt, rozszerzyć funkcjonalność obecnej aplikacji, bądź po prostu zwiększyć reputację swojej firmy na aplikacjach mobilnych, to Freelancer.com jest miejscem, gdzie znajdziesz hordę doświadczonych programistów, którzy tylko czekają na sygnał od Ciebie.

Po prostu opublikuj projekt (z dokładnym opisem wymagań), usiądź i odpręż się oraz patrz, jak pierwsze propozycje współpracy nadpływają. W mgnieniu oka znajdziesz świetnego programistę aplikacji mobilnych, który pomoże odnieść Twojej firmie sukces. Rozpocznij jeszcze dzisiaj!