Zatrudnij a Photographer

Capture your precious moments with a professional Photographer and cherish those moments for a lifetime! Hire one today!.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Create Minimalist Icons for a Website Obraz
Rakesh C. Obraz
Rakesh C.
Graphic Designer
Minimalism design style svg icon set for existing website hosted by the employer. This icon set invites users to register for free as part of the unique onboarding experience.
Create Minimalist Icons for a Website
$100 USD
Design the Architecture Style of a House Obraz
Harijith S. Obraz
Harijith S.
Architecture Explorer and Enterpreneuer
Sleek and modern architectural design from sample house plans with a unique local flair. The perfect way to build out your vision before your next renovation.
Design the Architecture Style of a House
$38 USD
Design an App Mockup Obraz
Nihal Graphics Obraz
Nihal Graphics
UX/UI Designer
Energetic and attention-grabbing mobile app designs for a delivery service including map view, contact details, and order details.
Design an App Mockup
$78 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.2
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Paula's design work was incredibly detail oriented and she was hyper responsive to our evolving needs.

If you're looking for a talented graphic designer you'll find people like Paula to help you accomplish your needs.

Paula Daniela M.
Graphic Designer
$60 USD/hour
Design Conference Image
USD $70

Zatrudnij a Photographer na Freelancer.com

Dlaczego zatrudnić freelancera, zajmującego się fotografią? Nieustanny wzrost e-handlu, który staje się dochodowym interesem, potrzeba na profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości jest większa niż kiedykolwiek indziej. Bez fizycznej możliwości wejścia do sklepu i zobaczenia produktu na własne oczy, klienci muszą polegać na zdjęciach produktów, aby zdecydować się na zakup.

Freelancer.com jest jedną z najlepszych stron internetowych w sieci, gdzie możesz zatrudnić fotografa. Już tysiące freelancerów ds. fotografii ogłosiło swoje usługi i ochoczo przeglądają projekty, poszukując pracodawców takich jak Ty.

Być może Twoje zdjęcia produktów są aktualne, ale czy Twój zespół ma aktualne fotografie na stronie firmowej? Jeżeli nie, to odwiedź Freelancer.com i zatrudnij freelancera ds. fotografii! Wielu z naszych fotografów jest dostępnych w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania!

Pamiętaj także, że wielu z nich jest także specjalistami ds. obróbki zdjęć, np. w Photoshopie. Spraw, aby Twoje obecne zdjęcia zostały delikatnie przerobione i podkręcone, aby wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Jeśli masz zamiar wyróżnić się na tle konkurencji, to będziesz potrzebować najlepszych fotografów, aby być krok do przodu.

Teraz, jak już tylko jesteś gotów do zatrudnienia freelancera, to czas opublikować swój projekt na Freelancer.com! Ale jak zacząć? Świetne pytanie! Jest masa sposobów na znalezienie odpowiedniego freelancera ds. fotografii na Freelancer.com.

Jednym z najlepszych sposobów jest publikacja projektu. Możesz ogłosić swoje zlecenie za darmo - po prostu napisz dokładnie, czego potrzebujesz, a zawodowi i doświadczeni fotografowie zaczną nadsyłać swoje oferty zrealizowania projektu! Zapoznaj się z ich propozycjami i przedyskutuj je bezpośrednio z wykonawcami. Na pewno znajdziesz taką osobę, jaką potrzebujesz!

A może masz już kogoś konkretnego na oku? Nie ma problemu - pomiń powyższy proces publikacji projektu i znajdź daną osobę bezpośrednio w naszym Katalogu Freelancerów, gdzie możesz uszeregować freelancerów według ich doświadczenia, reputacji, położenia geograficznego, czy innych umiejętności, które możesz uznać, że są potrzebne do Twojego zlecenia. Katalog Freelancerów jest narzędziem, które Ci pozwala przeszukiwać nasze zasoby ludzkie i wybrać idealnego kandydata do swojej pracy. Jak tylko znajdziesz wymarzoną osobę, to możesz je zaoferować zatrudnienie bezpośrednio z poziomu profilu danego użytkownika..

Wciąż nie masz pewności, którego z fotografów zatrudnić? Rozumiemy, ponieważ jest wielu świetnych fotografów! Na szczęście, Freelancer.com zidentyfikował najbardziej utalentowanych i kompetentnych freelancerów na stronie. Oferujemy Ci usługi naszych rekruterów, którzy będą wybierać spośród "ulubionych freelancerów". Rekruterzy polecą Ci freelancerów na podstawie Twoich wymagań. Program Ulubiony Freelancer zrzesza elitę naszych freelancerów, dlatego nie wahaj się, ponieważ oni Ci na pewno zaimponują!

Znalezienie wyjątkowego freelancera na Freelancer.com jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, więc na co jeszcze czekasz? Odwiedź Freelancer.com jeszcze dzisiaj i zapoznaj się z tymi niesamowitymi freelancerami, którzy mają tak wiele do zaoferowania.

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Fotografowie Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny