Zatrudnij najlepszego Programiści PHP

Programiści PHP - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika infoway'
  infoway
  Freelancer w Northridge (United States)
  654 Oceny

  We are high class professional designers, expert developers and flawless QA Testers in Theme and Template designing; CMS like Wordpress, Joomla, Drupal; Ecommerce like Magento, Opencart, Woocommerce, Virtuemart; on MVC 5/6; PHP on CI, Yii, Symphony, Zend, Laravel frameworks; Apps in Android and IOS platforms. Quick...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika ciestosolution'
  ciestosolution
  Freelancer w RAJKOT (India)
  491 Oceny

  Wordpress Development | Wordpress Plugin & Theme custmization | Web Development | Mobile Application | Graphic Design | E-commerce Solution | PSD to HTML | PSD to WORDPRESS | Opencart | Shopify | Magento | Domain & Hosting Service | Software Solutions | Mysql |Php

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika sonuinfy'
  sonuinfy
  Freelancer w Fatehgarh (India)
  615 Oceny

  Welcome to Ommune ! Top Rank freelancer here , Trending Author at Codecanyon (Envato), WordPress dot org theme Developers !! We are the leaders in developing innovative web solutions on a range of platforms including but not limited to WordPress, CodeIgniter, Magento, Shopify etc. At Ommune, we make the whole...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika aistechnolabs'
  aistechnolabs
  Freelancer w Ahmedabad (India)
  98 Oceny

  We are excited to see you on our profile. AIS Technolabs is a leading developer of Mobile Applications ( Native & Hybrid), Multi-player Games (Unity 3D) and Responsive Websites (Open Source, PHP, ASP ) for all popular smartphones, tablets. Since 2007, we've finished 3200+ projects and we've built an impressive...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika e3d'
  e3d
  Freelancer w ST. PETERSBURG (Russian Federation)
  289 Oceny

  I'm an expert in web development and work as lead developer for one social media company since 2007.

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika leopedia'
  leopedia
  Freelancer w Noida (India)
  15 Oceny

  "Your search for the best and most dependable ends here." WordPress Expert Opencart listed Partner Magento Certified iOS | Android | Unity 3D | HTML 5 | ASP.Net Software Development as well for MAC and Windows Php Larvel ,Zend Framework Certified Social Engine Prestashop , CS cart and Drupal, ZenCart developer PSD...

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Programiści PHP na Freelancer

PHP jest rekurencyjnym skrótem oznaczającym Hypertext Preprocessor. PHP jest przede wszystkim językiem informatycznym służącym do kodowania lub pisania skryptów, który może być wykorzystany w różnych formach rozwijania stron internetowych i oprogramowania opartego na aplikacji. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w języku skryptowym, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, serwerami sieciowymi i działającego zarówno jako moduł jak i jako procesor CGI, to już dziś powinieneś wziąć pod uwagę korzystanie z PHP (i zrozumienie jak on działa)!

Jeśli jednak bardziej utożsamiasz się z widzem programu na HBO "Silicon Valley", niż z uczestnikami piszącymi długie ścieżki kodów, możesz zechcieć przemyśleć zatrudnienie programisty PHP. Kiedy dochodzi do poruszania się między złożonymi problemami kreatywnej innowacji i technicznego know-how, wtedy kluczowym jest, żeby korzystać z pomocy ludzi utalentowanych, aby praca szła naprzód. Oczywiście, sam możesz nauczyć się PHP, ale czy nie sądzisz, że lepiej wykorzystasz swój czas skupiając się na obszarach swojego biznesu i rzeczach w których jesteś ekspertem? Zdrowym i kluczowym elementem zarządzania jest posiadanie umiejętności rozeznania czym możesz się zająć samemu, a w czym potrzebujesz pomocy. Bycie upartym lub upieranie się, że wszystko można zrobić samemu nie przynosi żadnej chwały, a wręcz naraża Cię na stratę cennego czasu i/lub oddanie części rynku przez nie szukanie rozwiązań, które mogły by pomóc Ci ruszyć dalej.

Na szczęście, korzystanie z usług osób posiadających wyższe kompetencje techniczne nie jest już wyzwaniem! Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, to z przyjemnością mogę Ci ogłosić, iż Freelancer.com rewolucjonizuje sposób w jaki firmy na całym świecie mogą korzystać z usług wysokiej jakości fachowców.Znalezienie programisty PHP na Freelancer.com jest prostą i satysfakcjonującą czynnością. Freelancer.com udostępnia złożony system, który pozwala freelancerom na udowodnienie swoich umiejętności. Dodatkowo, pracodawcy otrzymują możliwość oceny wykonujących dla nich pracę freelancerów, co powoduje że znajdowanie wykwalifikowanej i utalentowanej siły roboczej (której umiejętności byłyby udokumentowane) jest wyjątkowo proste. Nawet złożone zadania takie jak pisanie skryptów w PHP stają się proste, gdy masz dostęp do najlepszych programistów-freelancerów języka PHP, którzy już udowodnili swoje umiejętności w pracy dla międzynarodowych firm i klientów indywidualnych.

Zamiast trudzić się poznawaniem złożonych i trudnych do zrozumienia dziedzinach, czemu by nie skorzystać z pomocy osób, które poświeciły swoje życie na rozwiązywaniu problemów, przed którymi teraz się borykasz?

Freelancer.com zebrał talenty z całego świata i całkowicie zmienił sposób, w jakim obecnie rozwija się biznes. To prostsze niż kiedykolwiek otworzyć swoją firmę, ponieważ nie musisz się już nawet martwić brakiem dostępu do fachowców. Z tysiącami dostępnych programistów PHP posiadającymi wiedzę praktyczną o PHP, możesz być pewnym znalezienia idealnego freelancera do swojego projektu.

Gotów na Znalezienie Najlepszego Programisty PHP dla Siebie? Oto Jak To Działa:

 1. Publikujesz swój projekt na Freelancer.com i w krótki czasie wykwalifikowani programiści z dziedziny PHP, zaczną się zgłaszać do Ciebie.
 2. Po krótkich, szczegółowych negocjacjach zgodzisz się co do ceny wykonania projektu i będziesz móc podziwiać jak Twoja platforma, aplikacji czy strona zaczyna działać wyglądając i mając funkcje jakie tylko sobie zażyczysz.
 3. Stwórz płatności Milestone by śledzić postępy freelancerów. Komentuj, by mieć pewność, że Twój projekt jest wykonywany zgodnie z Twoimi instrukcjami.
 4. Uwalniaj płatności wyłącznie, gdy jesteś w 100% zadowolony z wykonanej pracy.

Złożony problem można rozwiązać w naprawdę prosty sposób. Freelancer.com jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich projektów powiązanych z PHP. Jeśli chcesz zmaksymalizować wykorzystanie przez siebie PHP, powinieneś wziąć pod uwagę zatrudnienie programisty PHP z Freelancer.com. Opublikuj projekt już dziś!