Zatrudnij a Web Security Expert

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

61.1
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.8 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Web Security Expert na Freelancer.com

W dzisiejszej erze cyfryzacji, hakerzy oraz oszuści internetowi stosują coraz bardziej wyszukane metody, dlatego sprawy bezpieczeństwa w sieci stają się coraz ważniejsze. Nawet jeżeli uważasz, że jesteś osobą w pełni bezpieczną, ponieważ nie udostępniasz nigdzie danych swojej karty kredytowej, to każdy, kto nawet minimalnie się udziela w mediach społecznościowych i nie podejmuje przy tym środków bezpieczeństwa, może zostać celem internetowego oszustwa.

Natomiast jeżeli prowadzisz biznesy, który korzysta z oprogramowania komputerowego, to jest podstawową, aby zaangażować do pracy eksperta ds. bezpieczeństwa w sieci. Na Freelancer.com masz pewność, że znajdziesz wykwalifikowanych ekspertów z odpowiednim doświadczeniem, którzy zagwarantują Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa internetowego w przystępnej cenie.

Samo posiadanie programu antywirusowego jest ważne, jednak często nie jest wystarczające, aby zagwarantować kompleksową ochronę, dlatego nie tylko Twoja firma, ale i każdy z osobna powinien gruntownie przemyśleć swoje podejście do bezpieczeństwa w sieci.

Freelancer ds. bezpieczeństwa zna programy oraz dostępne metody, aby zagwarantować Ci, że Twoja strona internetowa nie jest podatna na internetowe oszustwa, a przy tym każda aplikacja oraz użytkownik będą dobrze chronieni.

Internetowe metody hakowania ewoluują szybciej niż przeciętny użytkownik komputera jest w stanie zauważyć, dlatego jest niezmiernie ważne, aby doborowy specjalista zajął się bezpieczeństwem Twojej firmy. Wybierając specjalistę z Freelancer.com, masz pewność, że możesz przebierać wśród setek doświadczonych osób, które są zawsze na bieżąco, w związku z czym znają skuteczne sposoby walki z oszustwami. Nawet jeżeli ich zestawisz ze skomplikowanymi zagadnieniami z dziedziny bezpieczeństwa, to oni znajdą sposób na rozwiązanie go i zapewnienia Ci doskonałej ochrony.

Zatrudnienie eksperta z Freelancer.com pozwoli Ci zminimalizować wydatki, ponieważ nie będziesz musieć zatrudnić stacjonarnego pracownika, a freelancerowi zapłacić po prostu tyle ile ustaliliście i za pracę, którą uzgodniliście. W większości przypadków, zaoszczędzisz nawet na samym fakcie, że freelancerowi nie musisz zapewnić miejsca w biurze, ponieważ całość pracy może być zrealizowana z poziomu jego miejsca zamieszkania. Pamiętaj także, że wiąże się to z długofalowymi oszczędnościami, jeżeli sobie tylko pomyślisz o ewentualnych kosztach naprawy swojej infrastruktury po udanym ataku w sieci - freelancerzy pomogą Ci uniknąć zarówno i tego problemu jak i kosztów związanych.

Pozostawienie kwestii bezpieczeństwa internetowego odłogiem może skutkować sytuacją, która przyniesie Twojej firmy wielomilionowe straty, dlatego warto zainwestować małą kwotą w odpowiednią osobę. Po prostu odwiedź Freelancer.com, aby zaangażować do pracy specjalistę, który posiada znakomite umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie potrzebne, aby utrzymać Twój system bezpiecznym.

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Eksperci ds. zabezpieczeń sieciowych Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny