Zamknięty

Prosta aplikacja Android

Witam,

zlecę stworzenie aplikacji na Android.

Wymagania wstępne:

1. Faktura VAT

2. Przekazanie praw autorskich (+kodu programu)

3. Oferty bez jasno określonej ceny będą odrzucane (istnieje możliwość przedziału cenowego - wymagane jest uzasadnienie)

4. Przez rozpoczęciem pracy umowa o współpracy (zachowanie poufności)

5. Mile widziane osoby z Warszawy lub okolic

Specyfikacja oprogramowania:

1. Aplikacja musi działać na adroidzie >4 (wszystkie kolejne wersje) jeśli są jakieś ograniczenia proszę je wskazać.

2. Aplikacja odczytuje kod QR (można użyć darmowej biblioteki - idea jest taka żeby działało to szybko)

3. Aplikacja loguje się do zdalnego serwera/przesyła dane odczytane z kodu QR i przesyła na zadany adres (protokół dowolny może być WebAPI)

5. Aplikacja w chwili odczytania kodu QR robi zdjęcie (lub oddzielnie robi zdjęcie) - kwestia do uzgodnienia. Zdjęcie powinno zostać spakowane lub skomresowane (sprawa do uzgodnienia) - możliwa jest również konwersja na inny format. Zostanie to uzgodnione po podpisaniu umowy o poufności.

6. W chwili gdy aplikacja nie ma dostępu do interentu buforuje dane po stronie telefonu. Istnieje możliwość automatycznej konfiguracji czy po uzyskaniu dostępu dane przesyłane są automatycznie czy też ręcznie po wybraniu przycisku synchronizuj.

7. Opcja 2 programu: na odczytaniu kodu QR program pobiera dane z serwera poprzez np. WebAPI i gromadzi je po stronie telefonu. Następnie prezentuje je w dowolnej formie. Dane zawierają:

a) zdjęcia

b) pliki pdf

c) dane tekstowe do umieszczenia w tabeli

8. Aplikacja umożliwia wybranie opcji pobrania danych wcześniej (z punktu 7) podając specjalny kod i logując się do zewnętrznego serwisu.

Szczegółową specyfikację prześlę osobom zainteresowanym zleceniem.

Umiejętności: Android, Mobile App Development

Zobacz więcej: android qr, Android aplikacja, aplikacja android, ane android, cia android, android program pdf, android pdf, pdf android, pdf epub android, android pdf reader code, pdf book reader android, android pdf book reader, read pdf books android, android pdf epub, android pdf reader library, android drm pdf, android pdf book app, android pdf drm, si phone

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Kielce, Poland

Numer ID Projektu: #5708138

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł2361 do tego projektu

viworld

Szanowny Panie> VI Świat jest indyjska firma podstawa. Możesz zobaczyć naszą pracę w [login to view URL] lub w dziale portfolio. Oferujemy najlepsze rozwiązania w niskich kosztach. Dlatego chcemy, aby dyskutować o sw Więcej

zł2577 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
2.3
JGUI

podana cena dotyczy zakresu 1-5. 6 synchronizacja danych kwota x2 7 zaleznie od ilosci danych i sposobu ich prezentowania odbiorcy [login to view URL]

zł2500 PLN w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
Aleizdein

Witam, Chętnie podejmę się zlecenia. Do napisania aplikacji idealnie nada się biblioteka zxing (opensource). Czy obsługa aplikacji od strony serwera jest już gotowa? Proszę o przesłanie szczegółowej specyfikacji. W Więcej

zł2222 PLN w ciągu 15 dni
(0 Oceny)
0.0