Zamknięty

komercyjny serwis edukacyjny (social learning+grywalizacja)

cześć!

startup z branży edtech - [url removed, login to view] (wkrótce [url removed, login to view]) szuka backendowca i frontendowca (co najmniej jeden w roli CTO) z Łodzi lub okolic.

projekt jest bardzo sexy (social learning+grywalizacja). rozmawiam z VC, do wzięcia oprócz pensji sporo udziałów. jak na edukację, spory potencjał kasowy. osobiście projektuję Learning Experience, mam duże doświadczenie w nauczaniu, pewne doświadczenie w biznesach edukacyjnych, [url removed, login to view] istnieje od roku, przeszła już kilka iteracji.

nie szukam osób na pół etatu, osób szukających projektu po godzinach, podwykonawców. szukam ogarniętych i odpowiedzialnych które się wkręcą na maxa i którym zależy na temacie edukacji. obecna technologia to Python/Django ale kod jest bardzo niskiej jakości, więc może być inna gdyż potrzeba zbudować serwis od nowa.

jeżeli jesteś taką osobą, napisz koniecznie!

Umiejętności: JavaScript, node.js, PHP, Python, Architektura oprogramowania

Zobacz więcej: python pl, python learning, python e learning, php e learning, e learning php, django software, django architecture, social si, social learning, serwis, python social, e learning software, python Django php, learning net, learning python, php kod, social startup, template social learning site, architecture startup, quizzes interactive learning use social networking

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Łódź, Poland

Numer ID Projektu: #6647973