Find Jobs
Hire Freelancers

8207 Moduł do BakeSale: Punkty lojalnościowe

min zł10 PLN

Anulowano
Opublikowano prawie 17 lat temu

Płatne przy odbiorze
Zakres zadania: 1. Obsługa płatności punktami. Każda kategoria produktów ma określony %/wartość punktową jakiej można użyć do uzupełnienia płatności standardowej. 2. Obsługa kursu punkty-waluta dla każdej kategorii produktów. 3. System zbierania punktów. Definiowanie naliczania punktów w każdej kategorii produktowej. Zliczanie punktów dla konta w BakeSale. (helper w CakePHP) 4. Promocje. Możliwość definiowania liczby punktów naliczanych dla wybranego produktu. Opis szczegółowy: 1. Obsługa płatności punktami. a. Każda kategoria produktów ma określony %/wartość punktową jakiej można użyć do uzupełnienia płatności standardowej. b. Opcja: zapłać punktami dostępna przy checkoucie. 2. Obsługa kursu punkty-waluta a. W administracji ustalany jest kurs dla każdej kategorii produktów. b. Kurs jest używany w checkoucie do obliczenia obniżki w cenie. Obniżka w cenie nie może przekroczyć wartości z punktu 1.a 3. System zbierania punktów. a. Definiowanie naliczania punktów w każdej kategorii produktowej. Punkty mogą być naliczane procentowo od wartości lub konkretna ilość za zakup jednej sztuki towaru. b. Zliczanie punktów dla konta w BakeSale. (helper w CakePHP). Wyświetlanie punktów na liście produktów i w prezentacji produktu. Naliczenie punktów po zrealizowaniu płatności. 4. Promocje. a. Możliwość definiowania liczby punktów naliczanych dla wybranego produktu. Podobnie jak definicje z punktu 3 tylko dla określonych produktów. Promocja jest ważniejsza niż wartość dla danej kategorii. Wymagania niefunkcjonalne: 1. Aplikacja ma być napisana w Frameworku CakePHP (Stable 1.1). 2. Aplikacja ma być modyfikacją BakeSale (0.9.5) 3. Baza danych MySQL 5. Uwaga na nomenklaturę tabel i pól w bazie – wymagana zgodność z definicją CakePHP (możliwość wygenerowania kodu za pomocą skryptu [login to view URL] !!!) Wymagania organizacyjne: 1. Każda zmiana, metoda, klasa, widok, kontroler, model, obiekt w bazie danych – musi zostać udokumentowana w kodzie zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami a. Dla kodu PHP - phpDoc b. Dla SQL: opisy dla wszystkich tabel i kolumn 2. Do aplikacji ma być dołączona dokumentacja wszystkich zmodyfikowanych fragmentów kodu BakeSale w phpDocumentatorze. Procedura realizacji: 1. Aplikacja - prototyp (tylko niejasne funkcjonalności) 2. Konsultacje 3. Umowa o dzieło (lub inna w przypadku firmy). 4. Wykonanie kompletnej aplikacji 5. Testy na serwerze dostawcy 6. Przekazanie kodu i dokumentacji 7. Testy i weryfikacja u odbiorcy 8. Płatność
Identyfikator projektu: 5584499

Informację o projekcie

Zdalny projekt
Aktywny 17 lat temu

Szukasz sposobu na zarobienie pieniędzy?

Korzyści ze składania ofert na Freelancer.com

Ustal budżet i ramy czasowe
Otrzymuj wynagrodzenie za swoją pracę
Przedstaw swoją propozycję
Rejestracja i składanie ofert jest bezpłatne

O kliencie

Flaga POLAND
Poland
4,5
1
Członek od mar 19, 2014

Weryfikacja Klienta

Dziękujemy! Przesłaliśmy Ci e-mailem link do odebrania darmowego bonusu.
Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości e-mail. Proszę spróbować ponownie.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)