Zamknięty

113099 Przygotowywanie listingów na ebay/amazon

Witam.

Potrzebuję współpracownika, który pomógłby mi przygotowywać listingi na [url removed, login to view] (j. angielski wymagany) oraz [url removed, login to view] (angielski) oraz amazony europejskie (francuski, niemiecki, hiszpański etc).

1. ebay

tu sprawa prosta - template jest przygotowany, należy podmienić w dowolnym edytorze teksty, sprawdzić czy całość się nie rozjeżdża, podmienić fotki etc.

2. amazon tu sprawa bardziej skomplikowana

Po pierwsze zależy mi na wystawianiu listingów z możliwościami wyboru (przykład: http://www.amazon.co.uk/Speck-PixelSkin-HD-Case-iPhone/dp/B009AT1XGW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369160422&sr=8-1&keywords=speck) - na tym listingu klient może sobie wybrać typ telefonu oraz później kolor - u mnie bedzie to jedynie kolor.

Jest to sprawa dosyć skomplikowana - proszę o kontakt osoby które wiedzą jak to się robi.

Po drugie całośc mojego asortymentu (ok. 100+ rzeczy na amazonie) chciałbym przerzucić na amazony regionalne - i tu wchodziłoby w grę tłumaczenie tekstów. Teksty nie są długie najczęściej są to 2-3 zdania, w większości przypadków wystarczy [url removed, login to view] - ale wolałbym uniknąć rażących błędów i preferowałbym osoby które potrafią je wyłapać (no ale chyba niemożliwe jest znalezienie osoby znającej kilka j. obcych).

Współpraca na dłuższy okres.

Taki mały update:

Nie oczekuję cudów - szukam kogoś kto mi to zrobi w rozsądnym czasie (nie potrzebuję tego na jutro) - co do terminów jestem bardzo elastyczny.

To samo z językami - nie szukam kogoś kto płynnie zna 4-5 europejskich języków - wystarczy dobra znajomość języka angielskiego, podstawowa znajomośc innego języka będzie plusem.

Co do listingów na amazon - jak ktoś nie miał z tym do czynienia - wszystko jest do ogarnięcia - jest pomoc amazonu (chat), są tutoriale w necie czy nawet na youtube. Ja po prostu nie mam czasu sam nad tym przysiąść.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: speck design, ski graphic design template, graphic design amazon, google gr, ebay o, dp do, dp 5, google translate o, ebay.o, typ, ra, amazon keywords, translate amazon, translate ebay, translate youtube, ebay youtube, amazon iphone, ebay amazon keywords, eBay Keywords , ebay amazon 100

O pracodawcy:
( 0 ocen ) London, United Kingdom

Numer ID Projektu: #5684952