Ukończone

92970 Zlecimy napisanie 200 tekstów tematycznych

Poszukujemy osób chętnych do współpracy z naszą agencją. Zlecamy przeważnie napisanie około 200 artykułów branżowych na dany temat. Tematyka raczej ogólnie, nie specjalistyczna. Artykuły powinny być napisane według następującej specyfikacji:

1) artykuł musi być unikalny - napisany swoimi słowami, niedopuszczalne jest kopiowanie treści,

2) 2000 znaków,

3) artykuł nie musi być najwyższych „lotów” jeśli chodzi o wartość merytoryczną, ważne żeby był poprawny gramatycznie oraz tematycznie (ogólnie: liczy się ilość, a nie jakość) – oczywiście nie może być wygenerowany przez automat, translator itp.

4) artykuł powinien sprawiać wrażenie „naturalnego” – może zawierać jakieś statystyki, cytaty, obrazki (pobrane z darmowych banków zdjęć) itp.

5) artykuł powinien zawierać określoną ilość pogrubionych słów, które w jakiś sposób nawiązują do podanego tematu – około 10-15% całego tekstu (lub więcej) - bardzo ważne!

6) artykuł powinien mieć charakter informacyjny - nie zwracamy się bezpośrednio do internauty (Twój, Twoja, Ciebie itp), nie piszemy w pierwszej osobie: \"dzisiaj udałam się do agencji reklamowanej...\"

Zapraszamy do składania ofert cenowych na napisanie pakietu 200 tekstów. Prosimy przy okazji o podanie terminu realizacji zlecenia.

Wybieramy kilku Wykonawców.

Mile widziane faktury VAT (aczkolwiek nie wymagane).

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Copywriting, Pisanie raportów, Pisanie artykułów popularnonaukowych, Tłumaczenie

O Kliencie:
( 11 ocen ) Poznań, Poland

Numer ID Projektu: #5665326

Przyznany użytkownikowi:

urkawa

A proposal has not yet been provided

zł400 PLN w ciągu 10 dni
(22 ocen)
3.3
maorzl

A proposal has not yet been provided

zł600 PLN w ciągu 60 dni
(19 ocen)
4.0